Відгуки про компанію 👍 Iнтернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Оксана В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Насправді, дуже боялась замовляти в цого продавця товар. Бо дуже багато плохих відгуків.Та і ціни нижче ніж у всіх. Хотіла замовити наложкой, щоб не кіданули але магазин сказав що тільки по передоплаті в розмірі 150 грн відправить... В кінці, вирішила замовити через Помоплату, я їй більше доверяю. Казали що відправлять наступного дня, але відправили через 2 дні. ще Нова пошта нагріла на упаковці... по итогу все я отримала як замовляла. Мене не кіданули) За що дякую)) буду і далі замовляти, та вже не турбуватися)) Рекомендую до співпраці)
Юрий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тарас К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрій Н.
Відмінно
Виктория Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Светлана Н.
Відмінно
Порядний і відповідальний продавець, якісний товар, рекомендую
Ігор Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Виктория Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупець
Відмінно
На прохання упаковали компактніше щоб не платити зайві кошти Новій Пошті за перевезення повітря. Бажаю продавцю почати співпрацювати з Укрпоштою, а не підтримувати приватних перевізників, саме зараз це дуже актуально, та й ще дешевше. Дякую за подарунок, приємно.
Коментар продавця
Євген, дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час, щоб відписати щодо нашої співпраці. Наразі проводимо переговори щодо співпраці з іншими перевізниками
Насправді, дуже боялась замовляти в цого продавця товар. Бо дуже багато плохих відгуків.Та і ціни нижче ніж у всіх.
Хотіла замовити наложкой, щоб не кіданули але магазин сказав що тільки по передоплаті в розмірі 150 грн відправить...
В кінці, вирішила замовити через Помоплату, я їй більше доверяю. Казали що відправлять наступного дня, але відправили через 2 дні. ще Нова пошта нагріла на упаковці...
по итогу все я отримала як замовляла. Мене не кіданули) За що дякую))
буду і далі замовляти, та вже не турбуватися))
Рекомендую до співпраці)
Порядний і відповідальний продавець, якісний товар, рекомендую
На прохання упаковали компактніше щоб не платити зайві кошти Новій Пошті за перевезення повітря.
Бажаю продавцю почати співпрацювати з Укрпоштою, а не підтримувати приватних перевізників, саме зараз це дуже актуально, та й ще дешевше.
Дякую за подарунок, приємно.
Євген, дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час, щоб відписати щодо нашої співпраці. Наразі проводимо переговори щодо співпраці з іншими перевізниками