Відгуки про компанію 👍 Iнтернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Кіргетова К.
Відмінно
Інна К.
Відмінно
Діна Р.
Добре
Герман С.
Дуже погано
Замовлення, як я пізніше зрозуміла, не оплатилось чомусь..чому не пройшов платіж не знаю.. Я чекала на посилку 4 дні, потім хотіла її відслідкувати і аж тоді побачила,що не оплачено. І мені менеджер не дзвонив,нічого не питав,не пропонував якогось іншого способу оплати.. так і заглохло то замовлення.. коли тепер зберуся ще раз..
Замовлення, як я пізніше зрозуміла, не оплатилось чомусь..чому не пройшов платіж не знаю..
Я чекала на посилку 4 дні, потім хотіла її відслідкувати і аж тоді побачила,що не оплачено. І мені менеджер не дзвонив,нічого не питав,не пропонував якогось іншого способу оплати.. так і заглохло то замовлення.. коли тепер зберуся ще раз..