Відгуки про компанію 👍 Iнтернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Володимир Ю.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Володимир, дякуємо за гарний відгук
Наталія К.
Відмінно
Коментар продавця
Наталя, дякуємо Вам, що знайшли трохи часу і оцінили роботу нашого магазину. Нам дуже приємно
Татьяна С.
Відмінно
Коментар продавця
Тетяна, дякуємо за зірочки
Ірина Т.
Відмінно
Коментар продавця
Ірина, дякуємо, ща знайшли час оцінити роботу нашого магазину. Ми цінуємо це
Ірина С.
Відмінно
Коментар продавця
Ірина, дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно
Микола К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Микола, дякуємо за всі зірочки у відгуку. Нам дуже приємно, що Ви лишилися задоволені покупкою в нашому магазині
Катерина І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зв'язались швидко, персонал ввічливий, відмінили замовлення у зв'язку з тим що товару не було в наявності. Оплату повернули протягом години.
Коментар продавця
Катерина, дякуємо за порозуміння. Якщо раптом ще актуально - пишіть - повідомлю про надходження
Владимир Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Володимир, дякую, що залишили відгук. Нам дуже приємно
Валентина Д.
Відмінно
Все добре упаковано ,пришло ціле ,гарний продавець ,товар якісний!!! продавця рекомендую.!!!!! судочкі великій ,пластик міцний ,не вонючій.для зберігання -якраз то що треба . Буду щє замовляти у цього продавця !!!!!! швабри круглі -якісні ,по діаметру підійшли так як в описі. якісь - гарна. в них є ще багато тварів ,на любий смак . але судочки пластик - дешевше навіть з доставкою!!!(укрпошта) мені доставка обійшлась 40 грн
Андрій Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Були незначні нюанси по зовнішньому вигляду, але нічого критичного. При потребі замовлятиму ще, тому рекомендую!
Коментар продавця
Андрій, дякуємо за комнентар. Раптом, щось все-таки не підійшло - ми готові обговорити умови поверненя - відпишіть нам в чат або у Вайбер - контакт у Вас є наш.
Володимир, дякуємо за гарний відгук
Наталя, дякуємо Вам, що знайшли трохи часу і оцінили роботу нашого магазину. Нам дуже приємно
Тетяна, дякуємо за зірочки
Ірина, дякуємо, ща знайшли час оцінити роботу нашого магазину. Ми цінуємо це
Ірина, дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно
Микола, дякуємо за всі зірочки у відгуку. Нам дуже приємно, що Ви лишилися задоволені покупкою в нашому магазині
Зв'язались швидко, персонал ввічливий, відмінили замовлення у зв'язку з тим що товару не було в наявності. Оплату повернули протягом години.
Катерина, дякуємо за порозуміння. Якщо раптом ще актуально - пишіть - повідомлю про надходження
Володимир, дякую, що залишили відгук. Нам дуже приємно
Все добре упаковано ,пришло ціле ,гарний продавець ,товар якісний!!!
продавця рекомендую.!!!!!
судочкі великій ,пластик міцний ,не вонючій.для зберігання -якраз то що треба .
Буду щє замовляти у цього продавця !!!!!!
швабри круглі -якісні ,по діаметру підійшли так як в описі.
якісь - гарна.
в них є ще багато тварів ,на любий смак .
але судочки пластик - дешевше навіть з доставкою!!!(укрпошта)
мені доставка обійшлась 40 грн
Були незначні нюанси по зовнішньому вигляду, але нічого критичного. При потребі замовлятиму ще, тому рекомендую!
Андрій, дякуємо за комнентар. Раптом, щось все-таки не підійшло - ми готові обговорити умови поверненя - відпишіть нам в чат або у Вайбер - контакт у Вас є наш.