Відгуки про компанію 👍 Iнтернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Покупець
Відмінно
Олена Р.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга К.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець ввічливий. Але проблеми з відправленням: все це відбувається довго. Всі ми люди, я розумію, продавець пояснив причину. Але щодо товару, то відправлений мені товар не відповідає фото. Можливо, для когось це несуттєво. Але сміттєве відро підбирала під дизайн ванної кімнати. Те, що прислали, дуже темне. І тепер мені муляє око. Прийдеться з часом купити нове. А це зайві витрати. Пересилка недешево вийшла. Одним словом, від покупки не отримала задоволення. Додаю фото: те, що отримала і фото в оголошенні.
Покупець
Відмінно
Заказывала турецкие пластиковые контейнеры. Такого продавца не встречала ни разу! Вежливая, внимательная, культурная! Аленочка! Огромное вам спасибо за то, что вы такая есть! Отдельное спасибо за товар! Контейнеры красивые, качественные, вместительные! Я счастлива!
Коментар продавця
Людмила, спасибо Вам за обратную связь🌺 Для нас очень ценно мнение каждого нашего покупателя🛍 Будем рады сотрудничать с Вами ещё💙💛
Андрій О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Людмила Л.
Відмінно
Анатолій В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталія Д.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чомусь відправка вийшла на 100 грн дорожче, ніж обіцяли. Немає сенсу замовляти, бо 50% від замовлення потрібно сплатити за пересилку
Коментар продавця
Наталя, дякуємо за Ваш відгук. Щодо ціни на доставку, - ми не формуємо ціну - на пошті менеджер міряє посілку та формує ціну. Доставка згідно тарифам перевізника. Нажаль, ми лише орієнтовно можемо сказати по ціні за доставку. Наразі в країні ситуація така, що перевізник у нас один - і він диктує нам свої ціни
Продавець ввічливий. Але проблеми з відправленням: все це відбувається довго. Всі ми люди, я розумію, продавець пояснив причину.
Але щодо товару, то відправлений мені товар не відповідає фото. Можливо, для когось це несуттєво. Але сміттєве відро підбирала під дизайн ванної кімнати. Те, що прислали, дуже темне. І тепер мені муляє око. Прийдеться з часом купити нове. А це зайві витрати. Пересилка недешево вийшла. Одним словом, від покупки не отримала задоволення.
Додаю фото: те, що отримала і фото в оголошенні.
Заказывала турецкие пластиковые контейнеры. Такого продавца не встречала ни разу! Вежливая, внимательная, культурная! Аленочка! Огромное вам спасибо за то, что вы такая есть! Отдельное спасибо за товар! Контейнеры красивые, качественные, вместительные! Я счастлива!
Людмила, спасибо Вам за обратную связь🌺
Для нас очень ценно мнение каждого нашего покупателя🛍 Будем рады сотрудничать с Вами ещё💙💛
Чомусь відправка вийшла на 100 грн дорожче, ніж обіцяли. Немає сенсу замовляти, бо 50% від замовлення потрібно сплатити за пересилку
Наталя, дякуємо за Ваш відгук. Щодо ціни на доставку, - ми не формуємо ціну - на пошті менеджер міряє посілку та формує ціну. Доставка згідно тарифам перевізника. Нажаль, ми лише орієнтовно можемо сказати по ціні за доставку. Наразі в країні ситуація така, що перевізник у нас один - і він диктує нам свої ціни
Быстро и актуально