Кошик для білизни ELIF Plastiк з малюнком Біла кава (38*45*53 см) 50 л, Е-339

-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Е-339
689 ₴
482,30 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 39,90 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кошик для білизни ELIF Plastiк з малюнком Біла кава (38*45*53 см) 50 л, Е-339»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий кошик для білизни виготовлена з гіпоалергенного матеріалу — поліпропілен турецького виробництва. Об'єм кошика становить 45 л. Висока міцність матеріалу до механічних і хімічних впливів. Чудово підійде для сучасного інтер'єру. Використовується для зберігання чистої білизни або брудної, вологої білизни тощо. Ця продукція представлена в різних варіаціях кольору. Відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001. Термін придатності необмежений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Кришка | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 45 л |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 53 см |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ящик/кошик/ємність |
| Застосування | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | немає |
| Зберігання в холодильнику | немає |
| Зберігання в морозильній камері | немає |
- Ціна: 482,30 ₴


