Контейнер харчовий прямокутний 2,5 л LC-215. Irak plastik, Туреччина

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LC-215
190 ₴
133 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Контейнер прямокутний пластиковий, призначений для зручного зберігання харчових продуктів, включно з крупи, сухофрукти, спеції та будь-яких інших продуктів. Об'єм контейнера становить 2500 мл. Контейнер містить щільну кришку, що дає змогу довго зберігати сипки продукти та може використовуватися для мікрохвильової печі, нагрійте їжу до 100 °C, коли ви нагріваєте їжу, залиште кришку похилою, щоб пара могла втекти. Може використовуватися в холодильниках і морозильниках, досить компактний і місткий. Можна мити в посудомийній машині. Ця ємність виготовлена в різних варіаціях кольору. Контейнер виготовлений із першокласного, високоякісного гіпоалергенного поліпропілену, абсолютно нешкідливий харчовий пластик, вся продукція відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001. Термін придатності необмежений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 2500 л |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 85 мм |
| Стан | Нове |
| Кришка | є |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | контейнер/відро/лоток/ємність |
- Ціна: 133 ₴


