Кошик для зберігання з кришкою в'язання (28,5 X 20 X 12,5 CM) 6 Л

-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M-066
177 ₴
123,90 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для зберігання, є дуже містким, виготовлений із гіпоалергенного матеріалу — поліпропілен Турецького виробництва. Об'єм кошика становить 6000 мл. Висока міцність матеріалу до механічних і хімічних впливів. Використовується для зберігання різного приладдя для дому: фруктів, текстилю, іграшок та всього іншого. Чудово підійде для сучасного інтер'єру, оскільки зовнішній корпус виготовлений у формі незвичайного візерунка В'ЯЗКА. Ця продукція представлена в різних варіаціях кольору та висотах. Відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001. Термін придатності необмежений.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Ширина | 285 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 125 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 6 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ucsan plastik |
| Застосування | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | немає |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
- Ціна: 123,90 ₴





