Контейнер харчовий квадратний (22 X 22 X 9 см) 2,4 л

-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M-053
127 ₴
88,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 765-10-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер квадратний пластиковий, призначений для зручного зберігання харчових продуктів, включно з крупи, сухофрукти, спеції та будь-яких інших продуктів. Об'єм контейнера становить 2400 мл. Контейнер містить щільну кришку, що дає змогу довго зберігати сипки продукти та може використовуватися для мікрохвильової печі, нагрійте їжу до 100 °C, коли ви нагріваєте їжу, залиште кришку похилою, щоб пара могла втекти. Може використовуватися в холодильниках і морозильниках, досить компактний і місткий. Можна мити в посудомийній машині. Ця ємність виготовлена в різних варіаціях кольору. Контейнер виготовлений із першокласного, високоякісного гіпоалергенного поліпропілену, абсолютно нешкідливий харчовий пластик, вся продукція відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001 Термін придатності необмежений.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування | Універсальне |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 2400 л |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ucsan plastik |
| Тип | контейнер/відро/лоток/ємність |
- Ціна: 88,90 ₴

