Отзывы о компании 👍 Интернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Кіргетова К.
Отлично
Інна К.
Отлично
Діна Р.
Хорошо
Герман С.
Очень плохо
Замовлення, як я пізніше зрозуміла, не оплатилось чомусь..чому не пройшов платіж не знаю.. Я чекала на посилку 4 дні, потім хотіла її відслідкувати і аж тоді побачила,що не оплачено. І мені менеджер не дзвонив,нічого не питав,не пропонував якогось іншого способу оплати.. так і заглохло то замовлення.. коли тепер зберуся ще раз..
Замовлення, як я пізніше зрозуміла, не оплатилось чомусь..чому не пройшов платіж не знаю..
Я чекала на посилку 4 дні, потім хотіла її відслідкувати і аж тоді побачила,що не оплачено. І мені менеджер не дзвонив,нічого не питав,не пропонував якогось іншого способу оплати.. так і заглохло то замовлення.. коли тепер зберуся ще раз..