Отзывы о компании 👍 Интернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Вікторія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Євгеній О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андріана М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр М.
Отлично
Алина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Артем Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже зручна штука. Можна добре організувати простір.
Комментарий продавца
Артем, дякуємо за Ваше замовлення і за зворотній зв'язок. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою в нашому магазині
елена П.
Очень плохо
Розчарована.Товар прийшов пошкоджений. Цікаво те що перед відправкою одразу повідомили щоб товар перевірити на пошті і якщо пошкоджений скласти акт повернення. Гроші заплатила на перед. Товар прийшов відкрила чудово запакований. Міцно обтянутий плівкою. При транспортувані ніяких пошкоджень в такому упакувані не може бути. Тому саму плівку не знімала. Коли ж дома зняла плівку в полиці відламаний кусок. Відламаний так що ніяк не може бути вина транспортування. Обуреню немає слів. Адже продавець одразу знав що відправляє зіпсований товар.
Татьяна И.
Отлично
Дуже задоволена поличкою. Велике дякую
Андрей П.
Отлично
Доброго времени. Хотелось оставить положительный отзыв о продавце. Заказывал корзину для белья и полочку для ванны. Посылка пришла очень быстро и хорошо упакована С НАДПИСЬЮ ОСТОРОЖНО СТЕКЛО ЭТО ГОВОРИТ ЧТО ПРОДАВЕЦ ЗАБОТИТСЯ ЧТОБ ТОВАР ПРИШЕЛ ВОВРЕМЯ И ЦЕЛ. РЕБЯТА Я ОСТАЛСЯ ДОВОЛЕН, ВЕДЬ В НАШЕ ВРЕМЯ ТРУДНО НАЙТИ ВЕЖЛИВЫХ И ПОРЯДОЧНЫХ ПРОДАВЦОВ. МАГАЗИН РЕКОМЕНДУЮ, ВАС ВСТРЕТЯТ ДУШЕВНО И ОБСЛУЖАТ КАЧЕСТВЕННО. ДАЖЕ НЕ СОМНЕВАЙТЕСЬ.
Комментарий продавца
Андрій, дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою в нашому магазині, бо ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося зробити все можливе, щоб клієнт повернувся до нас ще і порекомендував нас іншим. Дякуємо за Ваше замовлення.
Анна В.
Отлично
Дуже задоволена комодом. Тепер овочі тривалого зберігання гарно організовані :) Рекомендую продавця й товар.
Комментарий продавца
Анна, дякуємо Вам за Ваш відгук, бо це дуже важливо як і для нас так для інших клієнтів - бо часто у відгуках є і опис роботи самого магазину і опис по якості товарів. Дякуємо за зворотній зв'язок - ми цінуємо думку кожного нашого клієнта
Дуже зручна штука. Можна добре організувати простір.
Артем, дякуємо за Ваше замовлення і за зворотній зв'язок. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою в нашому магазині
Розчарована.Товар прийшов пошкоджений. Цікаво те що перед відправкою одразу повідомили щоб товар перевірити на пошті і якщо пошкоджений скласти акт повернення. Гроші заплатила на перед. Товар прийшов відкрила чудово запакований. Міцно обтянутий плівкою. При транспортувані ніяких пошкоджень в такому упакувані не може бути. Тому саму плівку не знімала. Коли ж дома зняла плівку в полиці відламаний кусок. Відламаний так що ніяк не може бути вина транспортування. Обуреню немає слів. Адже продавець одразу знав що відправляє зіпсований товар.
Дуже задоволена поличкою. Велике дякую
Доброго времени. Хотелось оставить положительный отзыв о продавце. Заказывал корзину для белья и полочку для ванны. Посылка пришла очень быстро и хорошо упакована С НАДПИСЬЮ ОСТОРОЖНО СТЕКЛО ЭТО ГОВОРИТ ЧТО ПРОДАВЕЦ ЗАБОТИТСЯ ЧТОБ ТОВАР ПРИШЕЛ ВОВРЕМЯ И ЦЕЛ. РЕБЯТА Я ОСТАЛСЯ ДОВОЛЕН, ВЕДЬ В НАШЕ ВРЕМЯ ТРУДНО НАЙТИ ВЕЖЛИВЫХ И ПОРЯДОЧНЫХ ПРОДАВЦОВ. МАГАЗИН РЕКОМЕНДУЮ, ВАС ВСТРЕТЯТ ДУШЕВНО И ОБСЛУЖАТ КАЧЕСТВЕННО. ДАЖЕ НЕ СОМНЕВАЙТЕСЬ.
Андрій, дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою в нашому магазині, бо ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося зробити все можливе, щоб клієнт повернувся до нас ще і порекомендував нас іншим. Дякуємо за Ваше замовлення.
Дуже задоволена комодом. Тепер овочі тривалого зберігання гарно організовані :) Рекомендую продавця й товар.
Анна, дякуємо Вам за Ваш відгук, бо це дуже важливо як і для нас так для інших клієнтів - бо часто у відгуках є і опис роботи самого магазину і опис по якості товарів. Дякуємо за зворотній зв'язок - ми цінуємо думку кожного нашого клієнта