Отзывы о компании 👍 Интернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Дарья Т.
Отлично
Богдана Р.
Отлично
Дякую за замовлення, все сподобалось ❤
Олена Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре. Товар відповідає опису. Рекомендую.
Комментарий продавца
Олена, дякуємо за зворротній зв'язок. Будемо раді подальшій співпраці з Вами.
Ольга Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
заказывала табурет-ступеньку. перепонки "гуляют". И из-за этого нет нужной жёсткости нижней ступеньки. Верхняя нормальная. В магазин есть минимальная сумма заказа. Пришлось добирать тем, без чего можно было обойтись. Считаю это минусом, т.к. это лишние затраты. В целом магазином и товаром довольна.
Комментарий продавца
Ольга, дякуємо за Ваш коментар. Стосовно табурета подамо заявку на розгляд виробнику, щоб таких моментів більше не траплялося.
Аліна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алла О.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар був у наявності.👍 Єдине що не сподобалось ,то це те,що килимочки були не рівні,а трішки деформовані хвилею.☝️А так в принципі дуууже практична річ на кухні.🔥Наприклад столешниця не мокра, в порівнянні з рушниками під посуд.☝️Однозначно Рекомендую! ❤️
Комментарий продавца
Алла, дякуємо за Ваш відгук. Килимочки йдуть від виробника в пакуванні від 30 шт, при транспортуванні може нажаль виникнути деяке деформування, але ми більше будемо звертати на це увагу під час відправки замовлень. Дякуємо за звернення.
Максим Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Єлизавета Є.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Маргарита К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую Вам велике. Все пройшло відмінно. Товар дуже хороший.
Комментарий продавца
Маргарита, дякуємо за зворотній зв'язок. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені співпрацею з нашим мгазином. Будемо раді нступним замовленням
Галина Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оплатила замовлений товар 8 квітня, зателефонували, підтвердили наявність замовленого. Тиждень чекала на відправлення. 15 квітня, тобто через тиждень, скасували замовлення з причиною "відсутність замовленого товару". Подивимося, як магазин поверне гроші.
Комментарий продавца
Галина, приносимо вибачення за роботу нашого складу. Замовлення у Вас було оплачене Пром Оплатою. В історії замовлення вказано наступне "Оплата за заказ в размере 534.8 ₴ возвращена покупателю. Возврат инициирован пользователем вашей компании в кабинете продавца (возврат денег с отменой заказа).15 апреля 10:13," Прохання передивитися Ваш баланс.
Дякую за замовлення, все сподобалось ❤
Все добре. Товар відповідає опису. Рекомендую.
Олена, дякуємо за зворротній зв'язок. Будемо раді подальшій співпраці з Вами.
заказывала табурет-ступеньку. перепонки "гуляют". И из-за этого нет нужной жёсткости нижней ступеньки. Верхняя нормальная.
В магазин есть минимальная сумма заказа. Пришлось добирать тем, без чего можно было обойтись. Считаю это минусом, т.к. это лишние затраты.
В целом магазином и товаром довольна.
Ольга, дякуємо за Ваш коментар. Стосовно табурета подамо заявку на розгляд виробнику, щоб таких моментів більше не траплялося.
Товар був у наявності.👍 Єдине що не сподобалось ,то це те,що килимочки були не рівні,а трішки деформовані хвилею.☝️А так в принципі дуууже практична річ на кухні.🔥Наприклад столешниця не мокра, в порівнянні з рушниками під посуд.☝️Однозначно Рекомендую! ❤️
Алла, дякуємо за Ваш відгук. Килимочки йдуть від виробника в пакуванні від 30 шт, при транспортуванні може нажаль виникнути деяке деформування, але ми більше будемо звертати на це увагу під час відправки замовлень. Дякуємо за звернення.
Дякую Вам велике. Все пройшло відмінно. Товар дуже хороший.
Маргарита, дякуємо за зворотній зв'язок. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені співпрацею з нашим мгазином. Будемо раді нступним замовленням
Оплатила замовлений товар 8 квітня, зателефонували, підтвердили наявність замовленого. Тиждень чекала на відправлення. 15 квітня, тобто через тиждень, скасували замовлення з причиною "відсутність замовленого товару". Подивимося, як магазин поверне гроші.
Галина, приносимо вибачення за роботу нашого складу. Замовлення у Вас було оплачене Пром Оплатою. В історії замовлення вказано наступне "Оплата за заказ в размере 534.8 ₴ возвращена покупателю. Возврат инициирован пользователем вашей компании в кабинете продавца (возврат денег с отменой заказа).15 апреля 10:13," Прохання передивитися Ваш баланс.
Безсовісні люди