Отзывы о компании 👍 Интернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Володимир Ю.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Володимир, дякуємо за гарний відгук
Наталія К.
Отлично
Комментарий продавца
Наталя, дякуємо Вам, що знайшли трохи часу і оцінили роботу нашого магазину. Нам дуже приємно
Татьяна С.
Отлично
Комментарий продавца
Тетяна, дякуємо за зірочки
Ірина Т.
Отлично
Комментарий продавца
Ірина, дякуємо, ща знайшли час оцінити роботу нашого магазину. Ми цінуємо це
Ірина С.
Отлично
Комментарий продавца
Ірина, дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно
Микола К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Микола, дякуємо за всі зірочки у відгуку. Нам дуже приємно, що Ви лишилися задоволені покупкою в нашому магазині
Катерина І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Зв'язались швидко, персонал ввічливий, відмінили замовлення у зв'язку з тим що товару не було в наявності. Оплату повернули протягом години.
Комментарий продавца
Катерина, дякуємо за порозуміння. Якщо раптом ще актуально - пишіть - повідомлю про надходження
Владимир Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Володимир, дякую, що залишили відгук. Нам дуже приємно
Валентина Д.
Отлично
Все добре упаковано ,пришло ціле ,гарний продавець ,товар якісний!!! продавця рекомендую.!!!!! судочкі великій ,пластик міцний ,не вонючій.для зберігання -якраз то що треба . Буду щє замовляти у цього продавця !!!!!! швабри круглі -якісні ,по діаметру підійшли так як в описі. якісь - гарна. в них є ще багато тварів ,на любий смак . але судочки пластик - дешевше навіть з доставкою!!!(укрпошта) мені доставка обійшлась 40 грн
Андрій Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Були незначні нюанси по зовнішньому вигляду, але нічого критичного. При потребі замовлятиму ще, тому рекомендую!
Комментарий продавца
Андрій, дякуємо за комнентар. Раптом, щось все-таки не підійшло - ми готові обговорити умови поверненя - відпишіть нам в чат або у Вайбер - контакт у Вас є наш.
Володимир, дякуємо за гарний відгук
Наталя, дякуємо Вам, що знайшли трохи часу і оцінили роботу нашого магазину. Нам дуже приємно
Тетяна, дякуємо за зірочки
Ірина, дякуємо, ща знайшли час оцінити роботу нашого магазину. Ми цінуємо це
Ірина, дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно
Микола, дякуємо за всі зірочки у відгуку. Нам дуже приємно, що Ви лишилися задоволені покупкою в нашому магазині
Зв'язались швидко, персонал ввічливий, відмінили замовлення у зв'язку з тим що товару не було в наявності. Оплату повернули протягом години.
Катерина, дякуємо за порозуміння. Якщо раптом ще актуально - пишіть - повідомлю про надходження
Володимир, дякую, що залишили відгук. Нам дуже приємно
Все добре упаковано ,пришло ціле ,гарний продавець ,товар якісний!!!
продавця рекомендую.!!!!!
судочкі великій ,пластик міцний ,не вонючій.для зберігання -якраз то що треба .
Буду щє замовляти у цього продавця !!!!!!
швабри круглі -якісні ,по діаметру підійшли так як в описі.
якісь - гарна.
в них є ще багато тварів ,на любий смак .
але судочки пластик - дешевше навіть з доставкою!!!(укрпошта)
мені доставка обійшлась 40 грн
Були незначні нюанси по зовнішньому вигляду, але нічого критичного. При потребі замовлятиму ще, тому рекомендую!
Андрій, дякуємо за комнентар. Раптом, щось все-таки не підійшло - ми готові обговорити умови поверненя - відпишіть нам в чат або у Вайбер - контакт у Вас є наш.