Отзывы о компании 👍 Интернет-магазин "DOMIA" 🎁 🧺 🏡
Ольга Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
отличный магазин! рекомендую 👍
Комментарий продавца
Ольга, спасибо за обратную связь! Будем рады дальнейшему сотрудничеству с Вами!
Тетяна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Яна Б.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купувала сушку для посуду і пляшку для олії. Оформила замовлення 16.07, пообіцяли вислати аж 21го, проте спочатку надіслали номер ТТН,який 2 дні не відстежувався, виявилося що так і не відправили. Відправка затягнулася аж до 23.07, отримала товар 27.07. Проте й це ще не все. Як виявилося вдома, сушка нерівна,тримається на двох кутах, інші 2 кути по діагоналі "гуляють у повітрі". Звісно, можна приклеїти 2стороннім скотчем до столу, але ж так не повинно бути. Може ще й сам пластик"вляжеться" правильно з часом...Ще на одному з кутів піддону виявлено скол фарби. Що стосується пляшки, на перший погляд зручна, проте резинка від кришки виявилась брудною. Також можна помити, звісно, але враження від магазину не досить приємне, враховуючи всі нюанси.
Інна М.
Отлично
Все понравилось, быстро ответили, быстро выслали, рекомендую!!!
Комментарий продавца
Инна, спасибо Вам за обратную связь! Нам очень приятно знать мнение наших клиентов! Рады будем дальнейшему нашему сотрудничеству!
отличный магазин! рекомендую 👍
Ольга, спасибо за обратную связь! Будем рады дальнейшему сотрудничеству с Вами!
Купувала сушку для посуду і пляшку для олії. Оформила замовлення 16.07, пообіцяли вислати аж 21го, проте спочатку надіслали номер ТТН,який 2 дні не відстежувався, виявилося що так і не відправили. Відправка затягнулася аж до 23.07, отримала товар 27.07. Проте й це ще не все. Як виявилося вдома, сушка нерівна,тримається на двох кутах, інші 2 кути по діагоналі "гуляють у повітрі". Звісно, можна приклеїти 2стороннім скотчем до столу, але ж так не повинно бути. Може ще й сам пластик"вляжеться" правильно з часом...Ще на одному з кутів піддону виявлено скол фарби. Що стосується пляшки, на перший погляд зручна, проте резинка від кришки виявилась брудною. Також можна помити, звісно, але враження від магазину не досить приємне, враховуючи всі нюанси.
Все понравилось, быстро ответили, быстро выслали, рекомендую!!!
Инна, спасибо Вам за обратную связь! Нам очень приятно знать мнение наших клиентов! Рады будем дальнейшему нашему сотрудничеству!
Все чудово, і якість обслуговування і товар👍
Отлично, все понравилось
Наборы суперские, заказом довольна!