Корзина "JUTE" прямокутна з кришкою з ручками (33*22*15 см) 10 л., AKAY Plastik Туреччина АК 601

-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: АК 601
267 ₴
186,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 765-10-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик з кришкою для зберігання, є дуже місткими виготовлена з гіпоалергенного матеріалу - поліпропілен Турецького виробництва ТМ AKAY. Обсяг кошика становить 10 л .Модель має зручні ручки розташовані симетрично. Висока міцність матеріалу до механічних і хімічних впливів. Використовується для зберігання різних речей для дому: фруктів, текстилю, іграшок і всього іншого. Відмінно підійде для сучасного інтер'єру оскільки зовнішній корпус виконаний у вигляді незвичайного плетіння JUTE. Ідеальний зовнішній вигляд кожної позиції. Габарити 33*22*15 див. Дана продукція представлена в декількох варіантах кольору і висотах. Відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001. Термін придатності - необмежений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akay |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | немає |
| Зберігання в холодильнику | немає |
| Зберігання в морозильній камері | немає |
- Ціна: 186,90 ₴

